Naše firma se zaměřuje jednak na stěhování bytů, rodinných domů, firem a kancelářských prostor, ale také na stěhování samostatných kusů nábytku či odvoz nepotřebných předmětů a materiálů na skládku. Stěhování provádíme co nejrychleji a bezpečně po celý týden včetně víkendů i svátků. Dle domluvy můžete využít na stěhování naše pracovní síly, které stěhování rozumí, neboť se v tomto oboru pohybují již řadu let.

Vše přestěhujeme odkudkoliv kamkoliv v rámci České republiky.

Cena stěhování a odvozu

Cena za stěhování či odvoz se odvíjí podle objemu stěhovaných věcí, vzdálenosti přepravy a podmínky v místě nakládky a vykládky. Orientační cena za stěhování či odvoz Vám bude sdělena dopředu. Pro stanovení co nejpřesnější cenové nabídky je dobré poskytnout kompletní seznam stěhovaného vybavení.

Stěhování bytů a rodinných domů

Naše firma má dlouholeté zkušenosti se stěhováním bytů a rodinných domů, a tak Vám můžeme zaručit hladký průběh stěhování bez jakéhokoliv stresu a obav. Vše Vám přestěhujeme a umístníme na místo, které si sami určíte. Naložení a vyložení veškerých předmětů probíhá co nejrychleji. Zároveň dbáme také na bezpečnost Vašich věcí, aby nedošlo k jejich poškození.

Stěhování firem a kancelářských prostor

Stěhování firem a kancelářských prostor není jednoduché a vyžaduje opravdu dobrou organizaci a bezchybné provedení. Naše firma Vám nabízí profesionální služby pro malé i velké firmy. Při stěhování firem dbáme především na rychlost a efektivnost, aby Vaše firma byla co nejrychleji opět v provozu. Stěhování lze provést v odpoledních hodinách mimo pracovní dobu, čímž snížíte náklady plynoucí z přerušení provozu firmy. Naše firma je ochotná na čemkoliv se dohodnout a vyjít Vám vstříc.

Stěhování samostatných kusů nábytku

Stěhování větších kusů nábytku či těžkých břemen vyžaduje jak kvalitní stěhovací vybavení, tak i důslednou přípravu. Při stěhování těžkých předmětů je potřeba předem znát cestu a cílové prostory. V některých případech je nutné přistoupit k bytovým úpravám jako odstranění dveří, demontáž zábradlí atd.

Odvoz nepotřebných kusů a materiálů

Součástí našich služeb je kromě stěhování také odvoz nepotřebných kusů nábytku a materiálů na skládku či do sběrných dvorů.

Tato služba zahrnuje:

  • přistavení našeho vozu,
  • naložení předmětů určených k likvidaci,
  • odvoz na skládku či do sběrného dvora,
  • vyložení předmětů z vozidla.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat NONSTOP na telefonním čísle 603 518 338 / 603 164 867 / 737 553 773.

Poptávkový formulář

Mezinárodní doprava

Naše firma poskytuje silniční mezinárodní přepravu. Díky...

Detail

Vnitrostátní doprava

Naše firma nabízí rychlou a spolehlivou přepravu zboží...

Detail

Expresní přeprava zásilek

Naše firma nabízí expresní přepravu zásilek, které...

Detail

Skladování logistika

Naše firma nabízí komplexní logistické služby, tedy...

Detail

Stěhování

Naše firma se zaměřuje jednak na stěhování bytů,...

Detail